Hakkımızda

Kalite ve Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek, elektrik ürünleri üretimine başlayan TİMSAL ELEKTRİK, tecrübeli yönetimi ve uzman kadrosuyla hızlı ve emin adımlarla büyümektedir.

Tüketiciye güvenilir ürün sunma ve zoru başarma azmini ilke edinmiş bir firma olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.Ürün gamımızda Grup prizler, Golyat fişli prizler ve Aydınlatma malzemeleri (aplik,sarkıtlar) yer almaktadır.

Ürettiğimiz her bir ürünün tasarımından, nihai tüketici güvenliğine kadar gerekli olan tüm çalışma sürecini önemle takip ederek, en kaliteli ham madde ve en seçkin makineleri kullanarak, kalifiye iş arkadaşlarımızla, sektörün öncülerinden olma temennisiyle yola çıktık.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim, uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan TİMSAL ELEKTRİK, Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Tüm ürünler uluslararası standartlara uygun olarak üretilmekte olup ülke bazında kalite belge ve sertifikalarına sahiptir.

Toptan Sipariş
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Timsal Elektrik
Merhaha
Size Nasıl Yardımcı olabiliriz ?